Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

Sportsbet.io Sao Paulo’nun Sponsoru Oldu

Sportsbet.io Sao Paulo’nun Sponsoru OlduTürkiye piyasasındaki en başarılı sitelerden Sportsbet.io, Sao Paulo ile anlaşma imzaladı. 2023/24 sezonu sonuna kadar geçerli olan anlaşmayla birlikte Sao Paulo formalarında Sportsbet.io markası yer alacak.

Birçok ülkede legal olarak hizmet sunan Sportsbet.io, bu ülkelerde spor takımlarının gelişimine katkı sağlamayı sürdürüyor. Estonya Kadın Futbol Takımı için Arsenal’dan antrenör getirten Sportsbet.io, Brezilya’da da önemli kulüplere güç katıyor. Geçtiğimiz yıllarda Flamengo ile anlaşma imzalayan Sportsbet.io, Brezilya’daki ikinci anlaşmasını Sao Paulo ile imzaladı. Yeni anlaşmayla birlikte 2023/24 sezonu sonuna kadar Sportsbet.io markası, Sao Paulo formalarında kendine yer bulacak.

”Umarız Bu Yolculuk Zaferleri Beraberinde Getirir”

Sportsbet.io ile anlaşma imzalayan Sao Paulo’nun yeni anlaşmayla birlikte ne kadar kazanacağı açıklanmadı. Öte yandan Sao Paulo yöneticilerinden Eduardo Toni, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Sportsbet.io’nun deneyiminin kendilerine katkı sağlayacağını belirten Toni, şöyle devam etti:

“Sportsbet.io gibi deneyimi üst düzey olan bir şirketle anlaşma sağladığımız için çok mutluyuz. Bu anlaşmanın bize büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Umarız Sportsbet.io ile çıktığımız bu yolculuk büyük zaferleri beraberinde getirir.”

Sportsbet.io Pazarlama Direktörü Justin Le Brocque da anlaşmayı kendi açılarından yorumladı. Sao Paulo’nun çok büyük bir kulüp olduğunu vurgulayan Le Brocque, şöyle devam etti:

“Yeni anlaşmayla birlikte her iki tarafın da kazançlı çıkacağını düşünüyoruz. Çok büyük bir kulüp olan Sao Paulo’nun özel taraftarlarına eşsiz kampanyalar sunacağız. Onların da bu yolculukta bizleri yalnız bırakmayacağını düşünüyoruz.”

Yeni Sezonda Geçerli Olan 4’üncü Anlaşma

Dünyanın birçok ülkesinde hizmet veren Sportsbet.io, Türkiye’deki yasalar sebebiyle ne yazık ki ülkemizde illegal ilan edilmiş durumda. Legal olarak hizmet verdiği ülkelerin spordaki gelişimine katkı sağlayan Sportsbet.io’nun Sao Paulo anlaşması, aktif 4’üncü anlaşması oldu. Arsenal, Southampton ve Flamengo anlaşmalarının yanında Sao Paulo’yu ekleyen Sportsbet.io, geçtiğimiz 2 yıl Watford’un forma sponsoru olarak da karşımıza çıkmıştı.

Türkiye’de hizmetleriyle fark yaratan, hızlı para çekme imkanı tanıyan ve özel kampanyalarıyla bahisçileri memnun eden Sportsbet.io’ya aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilirsiniz. Bu buton, sizleri direkt olarak Sportsbet.io giriş adresine ulaştıracak.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top