Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

Bitcoin Alım Satımı Yapabileceğiniz 3 Adres

Bitcoin Alım Satımı Yapabileceğiniz 3 AdresSon dönemde Türkiye’de birçok yatırımcı kripto para sektörüne giriş yapıyor. Bu bağlamda Bitcoin alım satımı yapabileceğiniz yerlerin sayısı da ciddi manada artmış durumda. Ne yazık ki yatırımcıları koruyacak bir yasa olmadığı için Bitcoin alım satımı yaparken dikkatli olmanız gerekiyor. Türkiye’de işini iyi yaptığı bilinen Bitcoin borsalarını sizler için araştırdık.

btcturk ikon1. BTCTürk

Türkiye’nin en başarılı Bitcoin borsası olarak bilinen BTCTürk, ilk yıllarda sadece Bitcoin alım satımına izin veriyordu. Site, birkaç aydır Ethereum başta olmak üzere Ripple ve birkaç alt coini daha listesine dahil etti.

Bir dönem bankalarla sorun yaşayan site, buna rağmen faaliyetlerine son sürat devam etti ve kimseyi bu süreçte mağdur etmedi. BTCTürk’e üye olup Papara ve Banka Havalesi ile yatırım yapabilirsiniz. Bu yatırımlarınızın ardından dilediğiniz kripto parayı satın alabilirsiniz. Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş’nin ürünü olan sitede sorun yaşamayacaksınız. BTCTürk’e www.btcturk.com adresinden ulaşabilirsiniz.

koineks ikon2. Koineks

BTC Türk ile birlikte en popüler kripto para borsası olan Koineks, Koineks Teknoloji A.Ş’nin bir ürünü. Şişli’de bir merkezi bulunan Koineks’in telefon numarasına ve benzerlerine www.koineks.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Koineks’in diğer Bitcoin borsalarından en büyük farkı ise birçok kripto paranın listede yer alması. Sadece Bitcoin değil, Ethereum ve daha birçok kripto parayı satın alma şansınız bulunuyor. Siteye üye olduktan sonra Banka Havalesi ile yatırımlarınızı yapabilir ve Koineks’e merhaba diyebilirsiniz. Koineks ile ilgili tüm soru ve görüşlerinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz.

paribu ikon3. Paribu

Türkiye’nin en büyük Bitcoin borsası olarak kendini tanıtan Paribu, 2015 yılında kuruldu. Kısa sürede popüler olmayı başaran Paribu’da Bitoin dışında birçok alt coini de satın alabiliyorsunuz.

Paribu hesabı açtıktan sonra siteye Banka Havalesi ile yatırım yapabilirsiniz. Paribu Teknoloji A.Ş’nin bir ürünü olan sitenin merkezi İstanbul Ataşehir’de. Tüm soru ve görüşlerinizi talep.paribu.com adresine bağlanarak yetkililere iletebiliyorsunuz. Hızlı ve kullanımı kolay olan Paribu’da herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızı tahmin ediyoruz. Paribu’nun tüm hizmetlerini detaylı bir şekilde incelemek için www.paribu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top